V sredo, 14. januarja 2026, je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje iz kemije.
Z veseljem sporočamo, da so se naslednji učenci uvrstili na regijsko tekmovanje: Timi Čeperlin 8.b, Tim Krücken 8.a, Klemen Požlep 9.b, Tia Romšak 9.b, Leon Hrastovec 9.a
Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo za trud in dosežen uspeh.
Mentorica: Klavdija Artank