Starši - Ekskurzije

Ekskurzije

Ekskurzije so oblika uresničevanja obveznega vzgojno-izobraževalnega programa šole. Učenci spoznajo vrednote in lepote pokrajin, pridobijo prostorske predstave o Sloveniji, razvijajo znanje, ljubezen in spoštovanje do naše naravne in kulturne dediščine ter pravilen odnos do narave.  Ekskurzije omogočajo uresničitev tistih ciljev, ki jih ni mogoče uresničiti znotraj  zaprtih šolskih prostorov. Poleg eno ali večurnih ekskurzij, ki jih izvajamo znotraj rednega pouka, na šoli v tem šolskem letu načrtujemo tudi naslednje enodnevne ekskurzije:

1. r - Kranjska Gora, Kekčeva dežela - junij 2021 - vodja: Monika Randjelović
2. r - Pleterje; muzej na prostem - junij 2021 - vodja: Jasna Koritnik
3. r - Živalski vrt Ljubljana, Železniški muzej - maj 2021 - vodja: Anja Erjavec
4. r - Po Logarski dolini - junij 2021 - vodja: Magda Stopinšek
5. r - Maribor- Ptuj; akvarij, terarij, pokrajinski muzej - maj 2021 - vodja: Vesna Stopinšek
6. r - Kras - 28. maj 2021 - vodji: Alenka Štigl in Nina Tuš
7. r - Prekmurje/Pomurje - 28. maj 2021 - vodji: Katja Mejač in Natalija Sojč-Breznik
8. r - Posočje - 28. maj 2021 - vodji: Klavdija Artank in Tilen Fidler
9. r - Slovenija - 4. junij 2021 - vodji: Janja Holcer in Špela Mišmaš