Starši - Ekskurzije

Ekskurzije so oblika uresničevanja obveznega vzgojno-izobraževalnega programa šole. Učenci spoznajo vrednote in lepote pokrajin, pridobijo prostorske predstave o Sloveniji, razvijajo znanje, ljubezen in spoštovanje do naše naravne in kulturne dediščine ter pravilen odnos do narave.  Ekskurzije omogočajo uresničitev tistih ciljev, ki jih ni mogoče uresničiti znotraj  zaprtih šolskih prostorov. Poleg eno ali večurnih ekskurzij, ki jih izvajamo znotraj rednega pouka, na šoli v tem šolskem letu načrtujemo tudi naslednje enodnevne ekskurzije:

1. r - Kranjska Gora, Kekčeva dežela - junij 2019 - vodja: Monika Randjelović
2. r - Pleterje; muzej na prostem - junij 2019 - vodja: Mirica Štaut
3. r - Živalski vrt Ljubljana, Železniški muzej - maj 2019 - vodja: Anja Erjavec
4. r - Po Logarski dolini - 6. junij 2019 - vodja: Jasna Koritnik
5. r - Maribor- Ptuj; akvarij, terarij, pokrajinski muzej - 31. maj 2019 - vodja: Vesna Stopinšek
6. r - Kras - 24. maj 2019 - vodji: Klavdija Artank, Karmen Ulaga
7. r - Prekmurje / Pomurje - 24. maj 2019 - vodji: Janja Holcer, Špela Mišmaš
8. r - Posočje - 24. maj 2019 - vodji: Natalija Pušnik, Karmen Deželak
9. r - Slovenska obala ali kamp Menina - junij 2019 - vodji: Katja Mejač, Dušanka Klančar