Osnovna šola Antona Aškerca
Rimske Toplice
Osnovna šola Antona Aškerca
Rimske Toplice
Osnovna šola Antona Aškerca
Rimske Toplice

Osnovna šola Antona Aškerca

Starši - Govorilne ure

Govorilne ure in druge oblike sodelovanja

Tudi v tem šolskem letu bodo skupne govorilne ure na matični šoli vsak drugi ponedeljek, na podružničnih šolah pa vsak prvi ponedeljek v mesecu od 16. do 17. ure.

MATIČNA ŠOLA
UČITELJ / DAN, URA
Klara Trkaj - četrtek, 11.35–12.20
Monika Randjelović
Irena Vavričuk - po predhodni najavi
Anja Erjavec - torek, 9.05–9.50
Daniela Babič - torek, 9.05–9.50
Jelka Jelenc - ponedeljek, 10.45–11.30
Tina Božič - ponedeljek, 9.55–10.40
Klavdija Artank - ponedeljek, 10.45–11.30
Karmen Ulaga - petek, 8.50–9.35
Janja Holcer - sreda, 8.00–8.45
Špela Mišmaš - torek, 10.45–11.30
Natalija Pušnik - ponedeljek, 10.45–11.30
Karmen Deželak - četrtek, 8.50–9.35
Katja Mejač - sreda, 8.50–9.35
Dušanka Klančar - četrtek, 10.45–11.30
Natalija Sojč Breznik - četrtek, 10.45–11.30
Tilen Fidler - ponedeljek, 12.25–13.10
Alenka Štigl - petek, 10.45–11.30
Majda Podbevšek - po predhodni najavi (torek)
Marinka Mesojedec Koritnik - sreda, 12.25–23.10
Irena Mlakar - četrtek, 8.00–8.45
Franc Unuk - sreda, 8.50–9.35
Jožica Krajnc-Romih - ponedeljek, 10.45–11.30
Nuša Ocvirk - po predhodni najavi
Jasmina Oblak - petek, 9.50–9.35
Mateja Hriberšek - po predhodni najavi
Martina Jelenc - v času OPB po predhodni najavi
Estera Krajnc - v času OPB po predhodni najavi
Veronika Kovačič - dopoldne po predhodni najavi
Lazar Lidija - dopoldne po predhodni najavi
Nina Palir - po dogovoru s starši
Nika Praznik - v času OPB po predhodni najavi

PŠ JURKLOŠTER
UČITELJ / DAN, URA
Nika Kosem - četrtek, 11.00–11.45
Darja Horjak - ponedeljek, 11.50–12.35
Milena Pušnik - sreda, 11.00–11.45
Estera Krajnc - po predhodni najavi
Nuša Ocvirk - po predhodni najavi
Mateja Hriberšek - po predhodni najavi

PŠ SEDRAŽ
UČITELJ / DAN, URA
Ana Mavrin - sreda, 13.00–13.45
Maja Lapornik - sreda, 10.10–10.55
Vesna Stopinšek - torek, 11.00–11.45
Mateja Hriberšek - v času OPB po predhodni najavi
Patricija Jazbec - v času OPB po predhodni najavi
Karmen Deželak - torek, četrtek
Nuša Ocvirk - po predhodni najavi
Estera Krajnc - v času OPB po predhodni najavi

PŠ ZIDANI MOST
UČITELJ / DAN, URA
Mirica Štaut - petek, 12.35–12.20
Jasna Koritnik - sreda, 12.40–13.25
Franci Brečko - sreda, 10.45–11.30
Magdalena Stopinšek - Sreda, 10.45–11.30
Nina Praznik - v času JV
Janja Cesar Doberšek - v času OPB po predhodni najavi
Alenka Štigl - po predhodni najavi
Nuša Ocvirk - po predhodni najavi
Monika Povše - po predhodni najavi
Mateja Hriberšek - po predhodni najavi