Knjižnica - Osnovni podatki

Osnovni podatki

Šolska knjižnica deluje na centralni in vseh štirih podružničnih šolah. Učencem je za izposojo in iskanje virov za potrebe pouka ter učenja na razpolago bogato knjižno in neknjižno gradivo. Poleg izposoje lahko učenci v čitalnici prebirajo gradiva, se pripravljajo na projektne naloge in iščejo informacije iz različnih medijev. Uporabljajo lahko tudi računalniško učilnico, ki je povezana s knjižnico. Knjižničarke nudijo učencem bibliopedagoške ure, pomoč in svetovanje pri izbiri knjižnega in neknjižnega gradiva. Knjižnica na matični šoli je v novih prostorih, je prostorna, bogato založena in prijazna učencem. Izposoja knjig v  knjižnici poteka skladno z urnikom in pravili šolske knjižnice.

Telefon: 03 733 82 33

Knjižničarke: Karmen Ulaga (vodja), Irena Mlakar, Mateja Hriberšek in Janja Holcer

COBISS+