V četrtek, 15. 1. 2026 smo se četrtošolci in petošolci matične in podružničnih šol udeležili kulturnega dne. V okviru dejavnosti smo si v SNG Maribor ogledali baletno predstavo Kekec.
Na pot smo se odpravili z vlakom, kar je bila za učence zanimiva in prijetna izkušnja. Po predstavi smo se odpravili še na kratek sprehod po mestu Maribor, kjer so učenci videli nekaj mestnih znamenitosti. Baletna predstava je bila prekrasna, učenci so jo z zanimanjem spremljali. Dan, ki je bil kulturno obarvan, smo preživeli lepo in v prijetni družbi.
Tina Božič, vodja kulturnega dne
Galerija: