Projekti - Eko šola - Eko dejavnosti

ZBIRALNA AKCIJA - PODARI IGRAČO

V letošnjem šolske letu smo se učenci, učitelji in ostali delavci naše šole odločili, da s skupnimi močmi drugim otrokom polepšamo praznike v mesecu decembru. Zbirali smo igračke, knjige in družabne igre ter jih nato podarili Rdečemu križu Laško. Zbiralne akcije se je poleg matične šole udeležila tudi podružnična šola Sedraž in podružnična šola Jurklošter. Akcija je potekala od ponedeljka, 24.11.2014, do četrtka, 18.12.2014.
Odziv na zbiralno akcijo je bil zelo velik, zato smo jo izvedli kar v dveh delih in s tem pomagali pri obdarovanju Miklavžu in nato še Božičku ter dedku Mrazu.
Delavci Rdečega Križa so se zelo razveselili naše akcije, saj je v današnjem času stiska ljudi velika in v času obdarovanja se poraja grenak priokus. Zato smo zelo veseli in ponosni, da smo z našim prispevkom igrač, didaktičnih iger in knjig pripomogli k lepšemu božičnemu vzdušju v družinah. Učenci so tako pokazali sočutje do drugih ljudi in pripravljenost pomagati ljudem v stiski.

Eko koordinatorici

Katja Mejač