Projekti - Arhiv projektov

TURIZMU POMAGA LASTNA GLAVA

V torek, 8. 3. 2016, so se učenci izbirnega predmeta Turistična vzgoja udeležili 30. festivala Turizmu pomaga lastna glava v Mercator centru Celje. Tema letošnjega festivala je bila "Zeleni turizem", mi pa smo se bomo predstavili z našim projektom "RUSKA STEZA".

"ZLATI SMO!!!!!!", je od presenečenja vzkliknil Gašper, ko je odprl mapo na zmagovalnem odru. Moderator je namreč nekaj trenutkov prej napovedal, da bodo podelili zadnje srebrno priznanje - in si nas tako pošteno privoščil.

Oh, pa smo si ga tudi pošteno zaslužili. Vso razgibavanje, ogrevanje in telovadba, da bi privabili čim več obiskovalcev k naši turistični stojnici ter trud, da bi navdušili žirijo, se je izplačal. Čestitke vsem učencem in učenkam, ki so pripomogli k temu uspehu.

Pestro popoldne si oglejte v galeriji.

Mentorici Dušanka Klančar in Jasmina Oblak

18. marec 2016