Podružnične šole - Jurklošter - Novice

OTVORITEV ENERGETSKO PRENOVLJENE ŠOLE

Dne, 25. 10. 2017, smo imeli na PŠ Jurklošter prav poseben dan. Na sončen jesensko obarvan dan, smo imeli ob 10.00 uri svečano otvoritev energetsko prenovljene šole. S kulturnim programom so se predstavili najmlajši iz našega vrtca, učenci naše šole in nekdanji učenec Jurij Hrastnik s harmoniko. Zelo smo se veselili tega trenutka in bili veseli vsakega obiskovalca. Še posebej smo bili veseli, da so otvoritvi prisostvovali tudi župan občine Laško g. Franc Zdolšek, vodja Oddelka za družbene dejavnosti, pravne in splošne zadeve g. Dimitrij Gril, vodja Oddelka za gospodarske dejavnosti mag. Andrej Flis, g. Andrej Kaluža, vodja Oddelka za gospodarske javne službe, okolje in prostor, ga. ravnateljica Manica Skok, pomočnica ravnateljice, ga. Dušanka Klančar, ravnateljica Vrtca Laško, predstavniki izvajalca, predstavnik podjetja Grin d.o o., ki je vršil nadzor, predstavniki društev, predstavniki KS, občinski svetniki, številni starši in krajani. Hvala vsem, ki vam ni vseeno za nas.

Za PŠ Jurklošter, Darja Horjak

06. november 2017