24. sep 2017
Osnovna šola Antona Aškerca Rimske Toplice

Šolska svetovalna služba

V šolski svetovalni službi učencem in staršem nudijo svetovanje in pomoč svetovalna delavka – univerzitetna diplomirana psihologinja Veronika Kovačič, logopedinja Lidija Lazar, šolska pedagoginja-univerzitetna diplomirana pedagoginja Jožita Oblak, specialna pedagoginja – profesorica defektologije, Martina Krebl, socialna delavka Ljubica Kresović-Knap (predvidoma enkrat tedensko).
Njihovo delo zajema individualno in skupinsko obravnavo učencev, sodelovanje s starši, učitelji, vodstvom šole ter ustreznimi institucijami na področju samega šolanja, dodatne strokovne pomoči otrokom s posebnimi potrebami, odprave govornih in drugih primanjkljajev in težav, telesnega, osebnega in socialnega razvoja, poklicnega svetovanja, reševanju socialno-ekonomskih stisk ter šolske klime, vzgoje, kulture ter reda.

OŠ ANTONA AŠKERCA RIMSKE TOPLICE

Aškerčeva 1,