ZBIRALNE AKCIJE

Dragi učenci!
Tudi letos ste vabljeni, da se pridružite različnim akcijam:
- akciji zbiranja izrabljenih tonerjev, kartuš in baterij,
- akciji zbiranja plastičnih pokrovčkov,
- akciji zbiranja starega papirja.

Izvedli bomo DVE ZBIRALNI AKCIJI zbiranja starega papirja, in sicer v mesecu oktobru in aprilu. V oktobru bomo pomagali zbrati čim več papirja za devetošolce, v mesecu aprilu pa s pridobljenimi sredstvi od zbranega papirja pomagamu šolskemu skladu.
Poleg teh dveh akcij bo tudi potekalo razredno zbiranje starega papirja v sodelovanju s SUROVINO Laško, ki se je že začelo s pričetkom šolskega leta in bo trajalo do konca maja 2022. Zbrani denar boste lahko porabili za različne dneve dejavnosti.

Prav tako bomo nadaljevali z zbiranjem plastičnih pokrovčkov in pomagali društvu VESELE NOGICE, otrokom s cerebralno paralizo.

Razred, ki bo zbral največ pokrovčkov oziroma baterij, bo ob koncu šolskega leta prejel naziv EKO FRAJERJI ŠOLE in nagradno presenečenje.

POSTANI EKO FRAJER IN SODELUJ!

11. september 2021