REGIJSKA PREDSTAVITEV RAZISKOVALNIH NALOG

2. in 3. junija je potekala regijska predstavitev raziskovalnih naloga Mladi za Celje. Učenci so predstavili 3 raziskovalne naloge.

Nalogo na področju psihologije z naslovom "Pomen ličenja za slepe in slabovidne osebe" je pripravila Mia Koritnik.
Katarina Tržan, Julija Pavšek in Kaja Kajtna so avtorice raziskovalne naloge z naslovom "Dvorec Širje, med preteklostjo in prihodnostjo". Nalogo so predstavile na področju zgodovine.
Nalogo na področju sociologije sta nalogo z naslovom "Kdo je kriv, da so šolske torbe pretežke?" napisala in zagovarjala Jaka Knez in Laura Mlakar.

Vsi učenci so se odlično izkazali, saj so bile naloge uvrščene v I. skupine in so osvojile zlato priznanje.
Slednji sta se uvrstili na državno tekmovanje Mladi raziskovalci, ki bo v prihodnjih mesecih.

Mentorica
Jasmina Oblak