OTVORITEV PLEZALNE STEZE NA PŠ SEDRAŽ

V četrtek, 23. 1. 2020, je bil za našo šolo prav poseben dan. Pridobila je novo, težko pričakovano, plezalno steno. Otvoritev se je pričela ob 13. uri.
Začetek dogodka je predstavljal otvoritveni ples naših učencev od 1. do 5. razreda. Sledil je uradni del, in sicer govor g. ravnatelja Andreja Podpečana in g. župana Franca Zdolška. Nato je g. župan simbolno prerezal trak ob navzočnosti g. Dimitrija Grila in g. ravnatelja. Takoj po uradnem delu, smo morali plezalno steno tudi preizkusiti. Učenci, ki se ukvarjajo s plezanjem, so se pod vodstvom g. Franca Unuka predstavili s kratko predstavitvijo prostega plezanja. Na koncu je sledilo prijetno druženje s pogostitvijo.
Plezalna stena bo prav tako namenjena tudi lokalnemu plezalnemu klubu.

Vesna Stopinšek

31. januar 2020