Raziskovalci Mladi za Celje

V sredo, 27. 3, se je na OŠ Hudinja odvijala že 41. predstavitev in zagovor raziskovalnih nalog pri projektu "Mladi za Celje".

Z naše šole so se letos predstavile 4 raziskovalne ekipe.

Iz 8.a razreda so učenke Kaja Kajtna, Julija Pavšek in Katarina Tržan predstavile raziskovalno nalogo o vzrokih začasno zaprte PŠ Lažiše.

Tea Zupan in Mia Koritnik iz 8. b sta izdelali in predstavili taktilno slikanico po predlogu slikanice Male živali, avtorice Lile Prap.

Učenki Klarisa Koštić Lesjak in Ina Majda Knez, iz 9.a razreda, sta med osmošolci in devetošolci na treh osnovnih šolah preverjali poznavanje pomenov kratic.

V 9. b pa so se učenci Andraž Bregar, Valentin Gartener in Miha Ocvirk lotili izdelave filma v stop motion tehniki.

Vse ekipe so se odlično odrezale, saj so za izvedbo in predstavitev nalog prejele zlato priznanje.

Iskrene čestitke, mentorica Jasmina Oblak

OBLAK Jasmina